Opanuj te techniki przekazywania i zacznij dominować w swoich grach już dziś!

Opanowanie sztuki przekazywania jest koniecznością, jeśli chcesz dobrze grać jako piłkarz. Bez dobrych umiejętności podania Twój czas na boisku będzie krótki.

Przekazywanie jest takie proste, ale wciąż takie trudne. Może się to wydawać proste, gdy zawodowi gracze odnajdują się z długimi i precyzyjnymi podaniami, ale ci gracze spędzili tysiące godzin na boisku, ćwicząc podawanie.

Gra prosta

Zawsze powinieneś próbować podać piłkę w prosty sposób. Mówiąc prościej, mam na myśli, że przekazanie piłki do stojącego w pobliżu członka drużyny powinno być zawsze pierwszą opcją. Upewnij się, że nie podasz piłki, jeśli jest ona oznaczona przez przeciwnika.

Oczywiście zdobędziesz punkty od kolegów z drużyny, gdy znajdziesz ich z 40 podaniami na podwórku, ale zawsze staraj się podać piłkę najbliższemu członkowi drużyny.

Pozostań skoncentrowany i spokojny

Zapewnienie swoim kolegom z drużyny dobrej jakości podania, szczególnie gdy znajdujesz się pod presją, to także moment, w którym musisz być spokojny i próbować znaleźć łatwe rozwiązanie.

Aby być dobrym w przekazywaniu, musisz również zapoznać się z różnymi rodzajami karnetów i różnymi sposobami ich wykorzystania …

Push Pass

Przepustka push W piłce nożnej najczęściej stosowanym karnetem jest karnet push. Ten karnet jest łatwy do nauczenia, a po kilku sesjach treningowych będziesz wiedział, jak poprawnie wykonać karnet push, ale aby go opanować, musisz ćwiczyć znacznie więcej.